Fórum návštěvníků

Vítáme Vás ve Fóru návštěvníků naší klášterní kavárny. Toto je místo pro virtuální povídání, sdělování Vašich nápadů, diskusi o tom, co se v kavárně děje, dělo nebo také o tom, co byste rádi v kavárně zažili. Vaše návrhy na témata můžete zasílat na naši emailovou adresu cafeode@gmail.com

Diskusní téma: Duchovní zážitky z kavárny

ПАМЯТНИКИ pqd.ru

BrianMit | 12.07.2019

ПАМЯТНИКИ pqd.ru, СООБЩАЕТ ,
ЧТО ПРИНЯТИЕ И ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗОВ ПРЕКРАЩЕНО В СВЯЗИ С ПРОВЕДЕНИЕМ ПРОВЕРКИ.
Телефон для справок +7 (495) 518-44-23, электронная почта info@pqd.ru

XEvil 4.0 break of captchas more than 8400 types

SharonJoism | 20.07.2019

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Diskusní téma: Nápady na kulturní akce

Přednáška

Mladý ateista | 22.01.2017

Vážené sestry, nejsem věřící a nechodím na všechny Vaše akce, které se v kavárně odehrávají, ale když se u Vás jednou za uherský rok objevím tak mi chybí "nebo by to bylo mé přání " přednáška od Vás! Dejme tomu na téma "Proč jsem vstoupila do kláštera?, Co mě k tomu vedlo?, Jaký je život v klášteře?...atd". Je to asi blbý nápad, ale myslím že k Vám nechodí jen věřící, ale i zarputilý ateisté, kterým by tyhle přednášky aspoň něco málo dali...nemyslím tím že bychom se hned obrátili na víru, ale je to o tom dozvědět se něco nového, třeba i zajímavého. Je to jen můj nápad, ani nevím jestli si tento komentář vůbec někdo přečte, ale pokud jen přece ano, tak bych byl rád kdyby se něco takového u Vás dělo : ) P.S ale kávu máte přece jenom nejlepší :3
A.

Re: Přednáška

Raději anonym | 23.01.2017

Nápad dobrý, ale nevim kolik "zarputilych ateistu" k sestram chodí. Zatím jsem tam žádného neviděla...

Re: Přednáška

Ondra | 06.05.2017

Nebude-li vadit, že to není živá přednáška, nabízím následující video z cyklu k Roku zasvěceného života, ve kterém se trochu poodhaluje sestra Hyacinta :-)
https://youtu.be/WHQilSrMY7c
Doporučuji i další díly. Snad Vám trochu pomohou k porozumění.
Pěkný den.

Diskusní téma: Literární večery v ÕDE

Svoboda bytí

Evik | 27.11.2017

Pročítám tuto diskusi a mám jedinou poznámku. Já bych klidně dala to pivečko za stovku. V kavárně a čajovně zde je to určitě na místě, vždyť pánové, co si chtějí na tak krásném místě a v příjemném prostředí dát pivo, si určitě rádi připlatí. Jinak mohou dojít do kterékoliv pivnice jinde a tam se nalívat za dvacku...Všechno je jak má být.

Podivení.

Josef | 18.08.2016

Milé sestry,

neposílám žádné nápady, spíše, jak uvedeno v titulku, pouhé podivení.

Prostudoval jsem si Váš nápojový lístek - a co nevidím? Pár kapek klásterního pivíčka za bratru 50,- Kč! Inu, chápu, že kongregace chce vydělávat, nicméně by se měl dodržovat zdravý úsudek. Vůbec se už nedivím, že církev má ve většině národa pověst - s prominutím - nenažrané instituce. Škoda, že již nežije vlk z Gubia, určitě by Vám s požehnáním Františka natrhl faldy.

Zdar Vašemu klausovskému podnikání! :-)) Josef.

Re: Podivení.

Alexandr | 14.01.2017

Josefe...inu pivo za 50,- Kč je už bohužel minulostí, teď to sestry povýšili na "nekřesťanských" 61,- Kč!! Nový rok rovná se nové ceny. Musím uznat, že jsem zklamaný. :( Chápu, že za to sestry nemohou, ale s takovou tam za chvíli nevkročí ani noha a to by byla přeci jen škoda. Chce to trošku rozumu a jít si za svým, ne ze sebe dělat "Babišovi ovce".
Tak ať ten "nahoře" stojí při nás...Alex